باغ وحش رایگان من –حیوانات سرگرم کننده

باغ وحش رایگان من – یک سرگرمی جذاب

بازی سرگرم کننده باغ وحش رایگان من امکان ساختن و توسعه باغ وحش شخصی رو برایت فراهم می کنه. در اینجا میتونی ایده ذهنی ات رو در طراحی باغ وحش بکار بگیری. مطمئن باش که باغ وحش رایگان من با داشتن حیوانات و آیتم های مختلف جذاب میتونه تو رو ساعت ها سرگرم خودش کنه.


My Free Zoo

باغ وحش رایگان من – جزئیات فراوان

توجه به جزئیات فراوان در طراحی باغ وحش رایگان من، این بازی را برای تمام سنین جذاب و سرگرم کننده کرده است.

ایده بازی

بازی براساس محیط باغ وحش شبیه سازی شده و استراتزی شما را برای مدیریت آن به چالش می کشد.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

امکانات باغ وحش رایگان من

با شروع بازی امکانات مختلف بازی مرحله به مرحله برای شما نمایان می شود. قرار دادن حیوانات مختلف در باغ وحش، کاشتن درختان و گیاهان متنوع زینتی، ساختن توالت عمومی، صندلی راحتی، دکه ها و مغازه های مختلف در باغ وحش از جمله کارهای لازم برای کسب امتیاز و پولک در بازی هست.

باغ وحش رایگان من

مهمترین بخش بازی باغ وحش رایگان من، محوطه های نگهداری حیوانات هستند. با توجه به اینکه در کدام مرحله بازی هستید، حیوانات مختلفی برای شما آزاد میشه که میتوانید آنها را در باغ وحش خود قرار دهید و از آنها نگهداری کنید. بازدیدکنندگان از تماشای حیوانات بامزه شاد میشن و همین باعث میشه که درآمد شما بیشتر بشه. ساختن دکه ها و فروشگاه های سوغاتی، آبمیوه وساندویچ میتونه میزان درآمدت رو افزایش بده. با داشتن درآمد بیشتر قادر خواهی بود تا بهتر و سریعتر باغ وحش ات رو گسترش بدی

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی های upjers: رایگان بازی کنید

بازی های اینترنتی رایگان – شرکت آلمانی upjers یکی از شرکت های موفق در عرصه تولید و توسعه بازی های اینترنتی می باشد که از سال 2006 اقدام به راه اندازی بازی های تحت مرورگر نموده است. ده ها عنوان بازی موفق از دستاوردهای متخصصان این شرکت می باشد.

تالار گفتگو