باغ وحش رایگان من – سرگرمی در محیط اینترنت

باغ وحش رایگان من – زندگی در دنیای حیات وحش

بازی جذاب باغ وحش رایگان من امکان ایجاد یک باغ وحش شخصی رو برایت فراهم می کنه. طراحی و توسعه سراسر باغ وحش بر عهده شماست. پس توانایی و خلاقیت خودت رو به معرض نمایش در بیار!


My Free Zoo

باغ وحش رایگان من – بازی با حیوانات

تو در این باغ وحش، نقش مدیریت رو برعهده داری و با ساختن محوطه های نگهداری حیوانات و قرار دادن وسایل تزئینی می تونی باغ وخش رویایی ات رو بسازی.

سرشار از سرگرمی

بازی تحت مرورگر باغ وحش رایگان من سرشار از سرگرمی است. امکانات منحصر به فرد این بازی باغ وحش را کشف کنید.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

باغ وحش رایگان من – امکانات بازی

دوستانت را به بازی دعوت کن و با آنها بازی کن. باغ وحش رایگان من یک بازی چند کاربره است که در آن بازیکنان می توانند با یکدیگر به بازی بپردازند و به باغ وحش همدیگر کمک کنند. انجام ماموریت های متنوع، ساخت محوطه های حیوانات، کاشت درختان و گل های زینتی همه و همه در بازی اینترنت باغ وحش رایگان من در دسترس شماست!

سرگرم شدن شما تضمین شده است

باغ وحش رایگان من کاملا سرگرم کننده است. تو میتونی از هر کجا و تنها با دسترسی به اینترنت به باغ وحش شخصی ات وارد بشی و اونو مدیریت کنی. ساختن جاده آسفالت ، جاده سنگی یا جاده شنی، کاشتن گل شقایق یا گل میمون همه و همه بستگی به تو داره. پس سلیقه خودت رو به معرض نمایش در بیار. دوستانت مایل هستن که توانایی و خلاقیت تو رو ببینند.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

upjers بازی های رایگان

بازی باغ وحش رایگان من یکی از بازی های اینترنتی موفق هست که توسط شرکت آلمانی upjers که کار خود را به صورت تخصصی از سال 2006 آغاز کرده است، طراحی و توسعه یافته است. این بازی شما را به دنیای شگفت انگیر باغ وحش می برد.

تالار گفتگو