باغ وحش رایگان من – یک سرگرمی دلپذیر در مرورگر اینترنتی شما

باغ وحش رایگان من – لذت بازی حیوانات در باغ وحش رایگان من

باغ وحش رایگان من به عنوان یکی از بازی های اینترنتی محبوب در جهان شما را وارد دنیای زیبای باغ وحش می کند. در این بازی مسئولیت مدیریت باغ وحش برعهده شماست. پس سلیقه و خلاقیت ات رو در این بازی به نمایش بذار.


My Free Zoo

باغ وحش رایگان جذاب

فرقی نداره که کودک یا بزرگسال باشین. بازی های حیوانات از جمله بازی باغ وحش رایگان من هر بازیکنی را در هر سن و سال شیفته خود می کند.

ایده باغ وحش رایگان

باغ وحش رایگان من ترکیبی از شبیه ساز باغ وحش و بازی استراتژیکی می باشد. ایده اصلی این بازی ساختن و مدیریت باغ وحش شخصی می باشد.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

ویزگی های باغ وحش رایگان

امکانات بی شماری در اختیار شماست. هدف بازی ساختن و گسترش موفقیت آمیز باغ وحش می باشد. شما برای این کار لازم است که محبوبیت آن را در بین بازدیدکنندگان افزایش بدین. برای رسیدن به این هدف مراقبت و شاد کردن حیوانات ضروری است. هر چه بازدیدکنندگان شما افزایش پیدا کند، پولک بیشتری کسب می کنید. با داشتن پولک بیشتر قادر خواهید بود تا آیتم های بیشتری برای گسترش باغ وحش بدست بیارید.

امکانات بازی باغ وحش رایگان من

باغ وحش رایگان من امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می دهد. ساختن محوطه های مختلف برای نگهداری از حیوانات و قرار دادن وسایل مختلف برای مراقبت کردن، غذا دادن و سرگرم کردن حیوانات باعث می شود که امتیاز کسب کنید. برای رفتن به مراحل بالاتر نیاز به کسب امتیاز مورد نظر دارید. با رفتن به هر مرحله، حیوانات و وسایل جدید آزاد می شوند. گل ها و درختان زیبا، حصار ها و وسایل تزئینی مختلف این فرصت را به شما می دهند تا با سلیقه خود یک باغ وحش جذاب خلق کنید.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

تجربه بازی رایگان با upjers

تولید و توسعه بازی های رایگان تحت مرورگر هدف اصلی متخصصان شرکت آلمانی upjers می باشد. این شرکت مفتخر است که با راه اندازی ده ها بازی اینترنتی از سال 2006 توانسه میلیون ها بازیکن در سراسر جهان را جذب خود کند. بسیاری از این بازی ها موفق به کسب جوایز متعددی از جشنواره های مختلف شده اند.

تالار گفتگو