باغ وحش رایگان من – تجربه لذت بخش برای تمام خانواده

سفری به باغ وحش رایگان

زمان یک ماجرایی فرا رسیده! بازی اینترنتی جدید ساخته شده توسط شرکت آلمانی upjers این امکان رو برای شما فراهم میکنه تا باغ وحش شخصی تون رو بسازید. مرحله به مرحله میتونی با سلیقه خودت اونو گسترش بدی و با چالش های جدید روبرو بشی!


My Free Zoo

جذابیت باغ وحش

بازی باغ وحش رایگان من یک بازی استراتژی است که قوه مدیریت بازیکنان رو به چالش می کشد!

حیوانات در باغ وحش شما

باغ وحش رایگان من شامل انواع گونه های جانوری است. تو کارت رو با خرگوش، گوسفند و بز شروع می کنی. به تدریج با رفتن به مراحل بالاتر حیواناتی مثل کانگرو، فیل دریایی، کرگدن و ده های حیوان مختلف آزاد خواهد شد

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

ویژگی های باغ وحش رایگان

اولین ماموریت تو در باغ وحش رایگان من، جذب 3 بازدیدکننده همزمان هست. در صورتی که قادر باشی چنین کاری بکنی، میتونیم باغ وحش رو از حفظ کنیم. برای جذب بازدیدکننده بیشتر کافیه که تعداد حیوانات، محوطه ها، مسیر ها و وسایل تزئینی رو افزایش بدی. همچنین ساخت دکه ها و فروشگاه های مختلف، توالت های عمومی و صندلی های استراحت در سراسر باغ وحش میتونه میزان ماندن بازدیدکننده ها در باغ وحش رو بیشتر کنه.

یک باغ وحش با انواع حیوانات

این بازی شامل انواع حیوانات از جمله پستانداران، خزندگان، درندگان، دوزیستان، چارپایان، آبزیان و ... می باشد. شما بایستی هر حیوان را جداگانه و در محوطه مخصوص به خود نگهداری کنید. در باغ وحش رایگان من 7 نوع محوطه متفاوت وجود دارد. محوطه هایی نظیر علفزار، سنگی، جنگلی، استوایی، یخی، آبی و دشتی. شما میتونین با حیوانات تون باز یکنین، به اونها غذا بدین و از اونها مراقبت کنین و در ازای این کار امتیاز کسب کنید. فراموش نکنید که برای رفتن به مرحله های بعدی نیاز به کسب امتیاز دارین!

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی های upjers را رایگان بازی کنید

این بازی های می توانند به صورت رایگان بازی شوند. از زمانی که شرکت آلمانی Upjers در سال 2006 تاسیس شد، بازی های اینترنتی متنوعی برای بازیکنان ارائه شد که برخی از این بازی ها برای کاربرانی ایرانی نیز راه اندازی گردیده است. بازیکنان برای بازی کردن نیاز به دانلود یا نصب ندارند و تنها ابزار مورد نیاز برای بازی کردن اتصال به شبکه و دسترسی به یک مرورگر اینترنتی است.

تالار گفتگو