باغ وحش رایگان من – برترین بازی تحت مرورگر حیوانات

باغ وحش رایگان من – بازی تحت مرورگر

این بازی آنلاین واقعا سرگرم کننده هست. ما در اینجا داریم از بازی رنگارنگ باغ وحش رایگان من صحبت می کنیم. این بازی رایگان بهت این امکان رو میده تا باغ وحش شخصی ات رو با سلیقه خودت بسازی. تو بایستی محوطه های نگهداری حیوانات رو بسازی. حیوانات مختلف رو در اونها جای بدی. از حیوانات مراقبت کنی، بهشون غذا بدی و سرگرم شون کنی. از همه مهم تر باید یاغ وحش ات رو در این بازی تحت مرورگر با کیاهان و دکوراسیون های مختلف تزئین کنی.


My Free Zoo

باغ وحش رایگان من – باغ وحش شخصی تو

بازی رنگارنگ تحت مرورگر باغ وحش رایگان من بهت این اجازه رو میده تا ماجراجویی تازه ای رو شروع کنی و خودت رو به عنوان مدیر باغ وحش به چالش بکشی.

بازی جالب سرگرم کننده

تو روش های مختلفی برای طراحی دکوراسیون باغ وحش به صورت آنلاین خواهی داشت. بنابراین این بازی یک سرگرمی دائمی رو در اختیارت میذاره.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

باغ وحش رایگان من – بخش های بازی

باغ وحش رایگان من به عنوان یکی بازی آنلاین، ویژگی های متعددی رو به شما ارائه میکنه. مهمترین بخش بازی باغ وحش رایگان من، مسلما محوطه های نگهداری حیوانات هست. تو بایستی حیوانات مختلف رو در محوطه مخصوص خودشون نگهداری کنی. هر چه از این حیوانات دلربا بهتر مراقبت کنی، اونها شادتر میشن. روی هر کدوم از اونها کلیک کن تا ببینی که چه احساسی دارن. به عنوان مثال صورتک سبز رنگ نشون میده که حیوان تو خیلی شاد هست و از مراقبت تو کاملا راضی هست.

باغ وحش رایگان من – جزئیات بازی

بازی آنلاین جذاب و سرگرم کننده باغ وحش رایگان من با امکانات متنوع و جزئیات بی شماری که داره هر بازیکنی رو به خودش جذب میکنه. این جذابیت به خاطر گرافیک بازی و همچنین طراحی بازی هست که بازیکنان رو محو تماشا و مراقبت از اونها میکنه. پریدن کانگرو یا غرش کردن شیرها همه و همه در بازی به نمایش گذاشته شده. حتی با یک نگاه اجمالی به بازی باغ وحش رایگان من هم میشه فهمید که طراحان بازی به جزئیات بکار رفته توجه زیادی کردند که مسلما این کار در تاثیر گذار بودن بازی نقش به سزایی داشته است.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

upjers بازی های رایگان

upjers یکی از شرکت های صاحب نام در عرضه تولید و ارائه بازی های تحت مرورگر می باشد که از سال 2006 کار خود را آغاز کرده است. این بازی های آنلاین قابل بازی کردن به صورت رایگان از طریق مرورگرهای اینترنتی می باشند که نیازی به نصب یا دانلود ندارند. در حال حاضر upjers بازی های رایگان متنوعی را برای علاقمندان بازی در سراسر جهان فراهم کرده است

تالار گفتگو