باغ وحش رایگان من – رمز موفقیت باغ وحش

باغ وحش رایگان من – بازی شبیه سازی شده جذاب

با وحش رایگان من یک بازی اینترنتی شبیه سازی شده براساس محیط باغ وحش است. در این بازی تحت مرورگر مسئولیت مدیریت باغ وحش برعهده شماست. شما بایستی محوطه های نگهداری حیوانات، جاده ها و وسایل تزئینی رو به سلیقه خودت بسازی تا تعداد بازدیدکنندگان باغ وحش ات رو افزایش بدی.


My Free Zoo

باغ وحش رایگان من – بازی شبیه ساز باغ وحش

همانطوری که از اسمش پیداست، بازی شبیه ساز با ایجاد محیطی شبیه سازی شده شما رو در محیط مجازی به چالش خواهند کشید. بازی اینترنتی باغ وحش رایگان من نیز یکی ار بازی های شبیه سازی شده با موضوع باغ وحش می باشد.

نحوه مدیریت باغ وحش

در باغ وحش رایگان من، به عنوان یک بازی شبیه سازی شده بایستی باغ وحش شخصی ات رو توسعه بدی و در این هدف میتونی از دوستانت هم کمک بگیری.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

باغ وحش رایگان من – حیوانات وبازدیدکنندگان

در بازی شبیه سازی شده باغ وحش رایگان من ارتباط مستقیمی بین حیوانات و بازدیدکنندگان وجود داره. این به این معنی هست که هرچی حیوانات بیشتری در باغ وحش قرار بدی و اونها رو شادتر کنی، بازدیدکنندگان بیشتری هم به باغ وحش ات خواهند اومد. بنابراین با اومدن بازدیدکننده بیشتر به باغ وحش، میزان درآمد تو هم افزایش پیدا می کنه که مسلما میتونه به تو در گسترش بهتر و سریعتر باغ وحش شخصی ات کمک کنه.

باغ وحش رایگان من – امکانات بازی

بازی جذاب باغ وحش رایگان من با دارا بودن امکانات متعدد و خیره کننده یکی از بازی های معروف شبیه سازی شده می باشد. سازندگان باغ وحش رایگان من هر آنچه را که در محیط یک باغ وحش واقعی وجود دارد در بازی گنجانده اند. نگهداری از حیوانات مختلفی مانند یوزپلنگ، خرگوش، شتر، لاک پشت و ده ها حیوان دیگر در محوطه های مختلفی مانند محوطه علفزار، سنگی، آبی، یخی و ...همه اینها و ده ها ویژگی جذاب دیگر در این بازی گنجانده شده است.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی های شبیه سازی شده رایگان upjers

طراحی و توسعه بازی های شبیه سازی شده تحت مرورگر با کیفیت برتر همواره مهمترین هدف شرکت آلمانی upjers بوده است. این شرکت از سال 2006 کار خود را در این حوزه آغاز کرده است. کلیه بازی های ارائه شده شرکت upjers بدون نیاز به دانلود یا نصب می باشد.

تالار گفتگو