سرگرمی با حیوانات در باغ وحش رایگان من

باغ وحش رایگان من – تجربه بازی با حیوانات

گرافیک دوست داشتنی، انیمیشن و داستان جذاب بکار رفته در این بازی تواسنه باغ وحش رایگان من را به یکی از برترین بازی های شبیه سازی شده مدیریت باغ وحش تبدیل کند. براساس تئوری رایج در بازی های حیوانات، بازیکن می تواند باغ وحش خودش رو توسعه بده، از حیوانات مواظبت کنه و تولید مثل کنه و در کنار دوستانش در یک محیط دلنشین از بازی کردن به صورت آنلاین لذت ببره.


My Free Zoo

ایده بازی های حیوانات

بازی کردن با حیوانات به بازیکنان این اجازه رو میده تا با گونه های مختلف حیوانات آشنا بشن، از اونها مراقبت و تولید مثل کنند.

بازی جالب باغ وحش

بازیکنان می تونن مطمئن باشن که همواره سرگرمی جالب و سرگرم کننده ای رو در محیط اینترنت خواهند داشت.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

امکانات بازی رنگارنگ باغ وحش رایگان من

تنها با یک کلیک میتونین حیوانات تون رو شاد کنین. بازی باغ وحش رایگان من این امکان رو برای شما فراهم می کنه تا در نقش مدیر یک باغ وحش از حیواناتی مانند شیر، میمون، طوطی و ده ها حیوان دیگه مراقبت کنین. شما بایستی حیوانات رو با ابزارهای مختلفی که در دسترس تون قرار داده شده شاد کنین. با اینکار پولک بیشتری از بازدیدکنندگانی که وارد باغ وحش تون میشن کسب خواهید کرد!

بخش های مختلف باغ وحش رایگان من

بازی باغ وحش رایگان من به چندین بخش بازی تقسیم شده است. مهمترین بخش آن محوطه های نگهداری حیوانات هستند. شعار بازی: هرچه حیوانات شادتر باشند، بازدیدکنندگان بیشتری هم به باغ وحش می آیند که مسلما بازیکن درآمد بیشتری هم کسب خواهد کرد. پولک کسب شده در بازی برای خرید محوطه و حیوانات، آیتم های تزئینی و در یک کلام گسترش باغ وحش مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با سلیقه خودتون باغ وحش شخصی تون رو طراحی و توسعه بدین. به همین باغ وحش رایگان میتونه ساعت ها شما رو در این محیط جذاب و دلپذیر سرگرم کنه.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

رایگان بازی کنید :upjers

بازی های تحت مرورگر ساخته شده توسط شرکت upjers این تضمین را می دهد که شما را ساعت ها سرگرم خواهند کرد. این شرکت کار خود را از سال 2006 با طراحی و توسعه بازی های با گرافیک بالا آغاز کرده و در حال حاضر با دارای بودن ده ها بازی تحت مرورگر یکی از مطرح ترین شرکت های ارائه دهنده بازی های اینترنتی می باشد. کلیه بازیکن ها در سراسر جهان قادر به بازی کردن به صورت رایگان می باشند.