باغ وحش رایگان من – بازی حیوانات جذاب

باغ وحش رایگان من – دنیای رنگارنگ بازی های آنلاین حیوانات

کانگروهای دلربا، میمون های بازیگوش، اسب های نجیب همه و همه در این دنیای مجازی پیدا میشه. بازی باغ وحش رایگان من به دنیای حیوانات تعلق داره. مهمترین ویژگی این بازی ایجاد یک محیط سرگرم کننده توسط حیوانات برای بازیکنان هست.


My Free Zoo

سرگرمی بامزه با بازی آنلاین حیوانات

باغ وحش رایگان من یک محیط سرگرم کننده با حضور حیوانات مختلف را به شما تقدیم می کند. این بازی با داشتن داستان قوی و آیتم های جذاب هر بازیکنی رو با هر سنی به طرف خود می رباید.

ایده باغ وحش رایگان من

ایده اصلی پشت بازی باغ وحش رایگان من این هست: ساخت باغ وحش شخصی، گسترش و مدیریت اون برای تبدیل شده به بهترین باغ وحش دنیا!

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

ماموریت های مختلف در باغ وحش

یکی از ویژگی های بازی باغ وحش رایگان من وجود ماموریت های گوناگون هست. برای رسیدن به هدف اصلی بازی یعنی گسترش و مدیریت بهتر باغ وحش، ماموریت هایی برعهده شما گذاشته می شود که بایستی آنها را انجام دهید. مسلما در ازای کاری که انجام میدهید، پاداش نیز دریافت خواهید کرد. شما میتونین از باغ وحش دوستان تون هم بازدید کرده و به آنها کمک کنید. در این صورت ستاره دریافت خواهید کرد.

باغ وحش رایگان من – آنچه که باید بدانید

بازی آنلاین باغ وحش رایگان من که با موضوع حیوانات هست، کل اعضای خانواده را به عنوان گروه مخاطبان خود مورد هدف قرار داده است. در بازی های آنلاین حیوانات هر کسی قادر خواهد بود با ثبت نام رایگان از بازی لذت ببرد. بازی در چندین مرحله طرح ریزی شده است که در هر مرحله حیوانات و آیتم های جدید آزاد می شود.راهنمای بازی شما را قدم به قدم به سمت مدیریت و توسعه باغ وحش هدایت می کند تا مهارت های خود را در یک فضای تفریحی به چالش بکشید.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

بازی های upjers: تجربه بازی رایگان

در دنیای بازی غرق شوید و به صورت رایگان از بازی های ارائه شده شرکت upjers لذت ببرید. این بازی های تجربه منحصر به فردی را به شما هدیه می دهند. شرکت آلمانی upjers که از سال 2006 در حال تولید و توسعه بازی های اینترنتی می باشد توانسته میلیون ها بازیکن را در سراسر جهان جذب بازی های ارائه شده خود نماید.

تالار گفتگو