باغ وحش رایگان من – نسل جدید بازی های اینترنتی

باغ وحش رایگان من – بازی جذاب باغ وحش

بازی جذاب باغ وحش رایگان من بهت این امکان رو میده تا مدیریت کردن یک باغ وحش رو تجربه کنی و باغ وحش شخصی ات رو گام به گام بسازی. تو ابتدا با حیوانات کوچک کارت رو شروع میکنی و مسلما مرحله به مرحله امکان نگهداری از حیوانات بزرگتر و جدیدتر برات فراهم میشه!


My Free Zoo

بازی مفرح باغ وحش رایگان من

سازندگان باغ وحش رایگان من سعی کرده اند که این بازی رو تبدیل به یک سرگرمی شاد و مفرح برای بازیکنان در کلیه سنین کنن.

ایده باغ وحش رایگان من

ایده باغ وحش رایگان من ساده ولی مبتکرانه هست: باغ وحش ات رو توسعه بده و اون زیبا کن تا بتونی تبدیل به بهترین مدیر باغ وحش بشی.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

راز بازی های باغ وحش

راز موفقیت بازی باغ وحش رایگان من شامل فاکتورهای مختلفی میشه. در باغ وحش رایگان من به جزئیات گرافیکی دقت بسیاری شده است و بازیکنان به سادگی قادر به کنترل بازی از طریق درک شهودی هستند. با کمک نشانه گر ماوس کامپیوتر تجربه بازی منحصر به فرد باغ وحش بسیار آسان خواهد بود. دسترسی به محوطه حیوانات، آیتم های باغ وحش و مسیرهای مختلف جاده، همه و همه به آسانی در اختیار بازیکن خواهد بود تا به سلیقه خود باغ وحش رویایی اش رو خلق کند.

پیش نیاز های بازی

برای شروع بازی باغ وحش رایگان من و غرق شدن در دنیای مدیریت باغ وحش، بازیکنان بایستی به اینترنت و یک آدرس ایمیل معتبر دسترسی داشته باشند. در صورتی که بازیکن چنین مواردی رو در اختیار داشت، میتونه به راحتی در بازی ثبت نام کنه و بازی رو شروع کند. در ابتدای بازی توضیحات و راهنمایی های اولیه برای شناخت و یادگیری روش بازی در اختیار بازیکن قرار گذاشته میشه. سپس بازیکن یاد میگیره که چطوری باغ وحش رو گسترش بده و چگونه محوطه ها رو حذف یا جابجا کنه. به همین طریق بازیکن میتونه آیتم های داخل باغ وحش اش رو جابجا کنه. در نتیجه باغ وحش رایگان من همواره در حال توسعه و گسترش خواهد بود.

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

upjers تجربه بازی اینترنتی با

شرکت آلمانی upjers از سال 2006 در حال تولید بازی های تحت مرورگر می باشد. این بازی ها به سادگی قابل اجرا در مرورگرهای اینترنتی هست و کاربر نیاز به دانلود یا نصب هیچگونه نرم افزاری نخواهد داشت.مهمترین ویژگی این بازی های، امکان سرگرم شدن میلیون ها بازیکن در سراسر جهان و رقابت با یکدیگر می باشد.

تالار گفتگو