باغ وحش رایگان من – بازی آنلاین باغ وحش

باغ وحش رایگان من – بازی آنلاین باغ وحش رو کشف کن

این بازی تو رو در نقش مدیر باغ وحش قرار میده و توانایی تو رو در مدیریت و گسترش باغ وحش به چالش میکشه. پس این بازی استثنایی آنلاین باغ وحش رو از دست نده.


My Free Zoo

بازی آنلاین جذاب باغ وحش

این بازی با داشتن امکانات استثنایی خود به یک پدیده در بین بازی های آنلاین باغ وحش تبدیل شده که بازیکنان رو به شیفته خودش میکنه.

همه چیز در مورد باغ وحش رایگان من

در باغ وحش رایگان من، وظیفه طراحی و چیدن دکوراسیون و آیتم های مختلف با توئه. در کنار اینها، همانند سایر بازی های آنلاین باغ وحش بایستی از حیوانات نگهداری کنی و باغ وحش ات رو گسترش بدی.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

ویژگی های بازی های آنلاین باغ وحش

امکانات ارائه شده در بازی های آتلاین باغ وحش بسیار متنوع هستند. گروهی بازی کردن میلیون ها بازیکن و ارتباط با یکدیگر در طول بازی از مهمترین ویژگی های بازی های آنلاین باغ وحش می باشد. داشتن گرافیک مطلوب بازی در کنار حیوانات و آیتم های تزئینی متعدد یک شبیه ساز فوق العاده از باغ وحش رو به کاربران تقدیم می کند.

باغ وحش رایگان من را مجانی بازی کنید

تنها کاری که باید برای بازی کردن باغ وحش رایگان بکنی: متصل بودن به اینترنت و ثبت نام رایگان در باغ وحش رایگان هست. به همین راحتی بازی میتونی بازی رو شروع کنی و در همان ابتدا راهنمایی های لازم برای آموزش دادن روش بازی بهت داده میشه. هر بازیکنی در هر سنی که باشه میتونه بازی کردن در باغ وحش رایگان من رو به راحتی یاد بگیره و در این دنیای مجازی باغ وحش غرق بشه. پس همین حالا مدیر باغ وحش شو!

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

upjers بازی های آنلاین متنوع

شرکت آلمانی upjers از سال 2006 کار خود را با ارائه بازی های آنلاین مختلف آغاز نمود. در حال حاضر میلیون ها بازیکن در سراسر جهان در حال بازی کردن در بازی های توسعه داده شده این شرکت هستند. بازی های ساخته شده این شرکت در سبک ها و موضوعات مختلف از جمله شبیه ساز مزرعه تا بازی های اکشن و فانتزی طراحی شده اند.

تالار گفتگو