مدیریت باغ وحش رویایی

باغ وحش رایگان من – بازی هیجان انگیز باغ وحش

این قول را به شما می دهیم که این بازی میتونه شما را برای ساعت ها سرگرم کنه. یک بازی جذاب که علاوه بر پر کردن اوقات فراغت شما، توانایی های مدیریتی شما را تقویت می کند. این شما و این مدیریت باغ وحش...


My Free Zoo

باغ وحش رایگان من چیه؟

باغ وحش رایگان من یک بازی شبیه سازی شده در محیط باغ وحش است. بازیکنان در این بازی قادر خواهند بود تا باغ وحش خود را مدیریت کرده و آن را توسعه دهند.

رایگان بازی باغ وحش من؟

به لطف جذابیت بازی رنگارنگ باغ وحش رایگان من، هر بازیکنی در هر سن و سالی میتونه از این بازی لذت ببره و ساعت ها سرگرم این بازی در فضای اینترنت شود.

عکس صفحه 1
عکس صفحه 2
عکس صفحه 3
طوطی

بیشتر بازی ها

Kapi Hospital
مزرعه رایگان من

استخدام کارمند در باغ وحش

بازی باغ وحش رایگان من تنها به نگهداری حیوانات بسنده نمی کند. در این بازی قادر خواهید بود که با همکاری سایر دوستان تون سازمان حفاظت از حیوانات بزنید و با یکدیگر همکاری کنید. حیوانات خود را به همدیگر بفروشید و باغ وحش خود را بهتر از قبل توسعه دهید. اگه فرصت رسیدگی به همه جای باغ وحش رو ندارین، میتونین با استخدام کارمند هایی مثل سرایدار، نگهبان، صندوقدار و باغبان کارهای خود را به عهده آنها بسپارید.کمک گرفتن از آنها وقتی که قصد گسترش باغ وحش تون رو دارین بسیار اهمیت داره!

گونه های حیوانی جدید را بشناسید

ده ها حیوان مختلف در بازی باغ وحش رایگان من وجود داره. مطمئنا تاکنون اسم بسیاری از این گونه های حیوانی را نشنیده اید. در این بازی علاوه بر سرگرمی، قادر خواهید بود اطلاعات بیشتری در خصوص هر گونه جانوری کسب کنید. برای نگهداری هر حیوان نیاز به محوطه خاص خودش را دارید. تجربه قرار دادن محوطه های حیوانات در کنار درختان و گل های زیبا می تواند شما را ساعت ها سرگرم این بازی باغ وحش کند!

عکس صفحه 4
عکس صفحه 5

رایگان بازی کنید: بازی های اینترنتی upjers

شرکت آلمانی upjers با همکاری صدها کارشناس و متخصص تولید و توسعه بازی های اینترنتی را به صورت تخصصی از سال 2006 آغاز نموده است. این بازی ها بدون نیاز به دانلود یا نصب هیچگونه برنامه ای و تنها با دسترسی به مرورگر اینترنتی قابل استفاده می باشند. بازی های ارائه شده این شرکت در سبک های مختلفی مانند ورزشی، شبیه سازی مزرعه، اکشن و ماجرایی می باشد.

تالار گفتگو